Wiadomości

„Sypiące się” budynki

15 kwietnia 2019, 09:57
W poniedziałkowy poranek doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń w Gorzowie. Przy ul. Łokietka oderwał się fragment dekoracji balkonu, a przy ul. Wełniany Rynek kafelki ze ściany budynku. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a teren został zabezpieczony.

Do pierwszego zdarzenia doszło w poniedziałek 15 kwietnia po godz. 6 rano przy ul. Łokietka. Z jednego z balkonów oderwał się fragment dekoracji, który spadł na chodnik. Na szczęście w tym czasie nikt tamtędy nie przechodził. Na miejsce został wezwany jeden zastęp straży pożarnej, który zabezpieczył taśmą teren wokół niszczejącego balkonu w kamienicy. Został powiadomiony również inspektor nadzoru budowlanego.

Z kolei po godz. 9 przy ul. Wełniany Rynek doszło do podobnego zdarzenia o którym poinformował nas kierowca Joker Taxi. Tam z kolei ze ściany jednego z budynków odkleiły się dwie kafelki, które spadły na chodnik z wysokości trzeciego piętra.

- Na szczęście nikt tam nie stał. Ochrona obiektu ogrodziła to miejsce, tak aby nikt tamtędy nie chodził i żeby nikomu nic się nie stało – relacjonuje kierowca taksówki.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości