Gwiazdy disco wystąpią w Gorzowie

7 kwietnia 2019, 21:05, red
Gorzowski amfiteatr w czwartek 18 lipca zapełni się gwiazdami muzyki disco. Wszystko w ramach letniej trasy gwiazd disco polo. Na scenie amfiteatru zobaczymy m.in. Zenka Martyniuka, zespół Boys czy zespół Piękni i Młodzi. Trzy godziny dobrej zabawy gwarantowane.

W czwartek 18 lipca po raz pierwszy w Gorzowie odbędzie się letni koncert gwiazd disco polo. Na scenie gorzowskiego amfiteatru wystąpią takie gwiazdy jak Zenon Martyniuk, zespół Piękni i Młodzi, Top Girls, zespół Boys oraz Adam Chrola. Początek imprezy o godz. 19.30. Zabawa przy największych hitach gwiazd muzyki disco potrwa do godz. 22.30.

Bilety na imprezę w cenie 65 zł od osoby można kupić za pośrednictwem naszej strony w zakładce "Imprezy". Bilety możesz kupić TUTAJ.

Zenka Martyniuka i zespołu Akcent nikomu chyba nie trzeba przestawiać. Hit "Przez twe oczy zielone" znają praktycznie wszyscy, nawet reprezentacja Polski w piłkę nożną. Piosenka ma obecnie ponad 165 mln wyświetleń w serwisie youtube. Podczas letniej trasy i koncertu w Gorzowie, Zenon Martyniuk wystąpi w nowej odsłonie muzycznej z pięcioma muzykami. Na scenie znajdzie się gitara solowa, gitara basowa, gitara akustyczna, perkusja oraz dodatkowe klawisze.

Piękni i Młodzi to zespół, który powstał w 2012 roku w Łomży i po roku czasu podbił serca fanów piosenką "Niewiara", a już dwa lata później wydali swój pierwszy debiutancki album pod tą samą nazwą. Wśród hitów zespołu znajdziemy jakie utwory jak "Ona jest taka cudowna", "Tak już bez Ciebie", "Kocham się w Tobie" czy "Chciałabym spać z Tobą".

Top Girls to pierwszy girlsband wytwórni Greenstar. Zespół tworzą trzy piękne i niezwykle utalentowane wokalistki - Angelika, Paula i Justyna. Chociaż dziewczyny pochodzą z różnych stron kraju, to w kilka miesięcy podbiły serca fanów disco polo takimi piosenkami jak "Mleczko" czy "Jakbyś mnie zechciał".

Zespół Boys, to grupa która istnieje na polskim rynku muzycznym od 1991 roku, a jej liderem jest Marcin Miller. Zespół ma na swoim koncie aż 21 albumów studyjnych i mnóstwo piosenek, które stały się hitami muzyki disco polo takich jak "Jesteś szalona", "Wolność" czy "Najpiękniejsza dziewczyno".

Adam Chrola to muzyk, który na początku swojej kakiery w 1999 roku wraz ze swoim zespołem grał na weselach i zabawach okolicznościowych. Dopiero od 2009 roku rozpoczął karierę solową i nagrał teledysk do utworu "Drogi mój teściu". Wśród jego ostatnich utworów znajdziemy takie piosenki jak "Moja słodka Weroniko", "Dlaczego tęsknię" oraz "Ty o tym nie wiesz".


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości