Dziś rusza żużlowa ekstraliga

5 kwietnia 2019, 11:39
Już dzisiaj pierwsze żużlowe emocje. Gorzowska Stal zainauguruje sezon w Częstochowie. Pierwszy bieg rozpocznie się o 20:30, mecz na żywo pokaże Eleven Sports.

Na SGP Arenie emocji nie zabraknie. Dzisiaj forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa podejmuje TRULY.WORK STAL Gorzów. Po stronie „Lwów” wystąpią m.in. Fredrik Lindgren i Leon Madsen, a w ekipie „Stalowców” Krzysztof Kasprzak i Bartosz Zmarzlik. Transmisja w Eleven Sports 1 rozpocznie się o 20:15.

Awizowane składy:

forBET Włókniarz Częstochowa:

9. Leon Madsen

10. Paweł Przedpełski

11. Fredrik Lindgren

12. Adrian Miedziński

13. Matej Žagar

14. Jakub Miśkowiak

15. Michał Gruchalski

 

truly.work Stal Gorzów

1. Krzysztof Kasprzak

2. Anders Thomsen

3. Szymon Woźniak

4. Peter Kildemand

5. Bartosz Zmarzlik

6. Rafał Karczmarz

7. Mateusz Bartkowiak

W trakcie nadchodzącego sezonu PGE Ekstraligi ELEVEN SPORTS będzie pokazywać dwa piątkowe mecze każdej rundy. W sumie zaplanowanych zostało 28 spotkań części zasadniczej oraz wybrane konfrontacje w fazie play-off. Ponadto, w czwartki o 18:30 prezentowane będą zapowiedzi najbliższych spotkań PGE Ekstraligi, a w poniedziałki o 20:00 specjalny magazyn, w którym dziennikarze stacji podsumują każdy żużlowy weekend.

Gdzie znajdziemy kanał Eleven Sports?

Najtaniej kanał Eleven Sports oferuje Multimedia. Ten operator włączy nam sportowe kanały Eleven za 9 złotych miesięcznie (przy podpisaniu umowy na 24 miesiące). Nieco drożej jest w nc+. Tam promocyjny pakiet sportowy możemy wykupić za 11,90 (przy podpisaniu umowy do końca okresu promocyjnego) oraz za 15,90 miesięcznie z możliwością wyłączenia kanału w dowolnym momencie. Jednorazowo – bez żadnych umów kanały tej stacji możemy oglądać poprzez platformę WP Pilot. Tam za 14,90 możemy wykupić kanał na cały miesiąc. Możemy to zrobić w dowolnym momencie i w dowolnym momencie możemy ten kanał wyłączyć. Bez żadnych zobowiązań.

Kanały Eleven Sports możemy też oglądać na oficjalnej stronie nadawcy, oraz poprzez jego aplikacje. Koszt to: 15,90 za miesiąc, 89,90 za pół roku oraz 159 złotych za cały rok.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x