Wiadomości

Nastolatek niszczył co się dało [film]

4 kwietnia 2019, 19:02
W miniony weekend nastolatek z Gorzowa wybrał się nad jezioro w Lubniewicach wraz z dwoma kolegami. W pewnym momencie chłopak postanowił zniszczyć parę rzeczy - w tym ławkę, śmietniki i lampę. Na sam koniec zaczął kopać bramkę prowadzącą na pomost, co nagrały kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek 31 marca na przystani Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Lubniewicach. Kamera monitoringu nagrała jak nastoletni chłopak kopie bramkę prowadzącą na pomost. Okazało się, że młody wandal zniszczył wcześniej ławkę i lampę, a także wrzucił śmietniki do wody.

WOPR postanowiło upublicznić nagranie z monitoringu, aby dotrzeć do nastoletniego wandala. Dzięki szybkiej reakcji internautów udało się ustalić tożsamość chłopca i skontaktować się z jego rodziną. Okazało się, że nastolatek pochodzi z Gorzowa, a nad jezioro Lubiąż wybrał się wraz z dwoma kolegami. Jednak tylko on postanowił coś zniszczyć.

- Chłopak po ustaleniu z rodziną, przez okres wakacyjny będzie pracował w formie wolontariatu na rzecz lubniewickiego WOPR i mieszkańców Lubniewic. Oczywiście śmietniki wrócą na swoje miejsce – informuje na swoim profilu WOPR Lubniewice.

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości