Plecak pełen narkotyków

2 kwietnia 2019, 14:23
fot. Lubuska policja
Policjanci z Gorzowa zatrzymali kierowcę volkswagena, który w swoim aucie miał plecak wypełniony narkotykami. Okazało się, że marihuana, amfetamina i tabletki ecstasy należą do jego 20-letniego pasażera. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

W sobotę 30 marca około godzin 1 w nocy gorzowska drogówka zatrzymała do kontroli volkswagena, którego kierowca złamał zakaz wjazdu. Podczas rozmowy policjanci wyczuli, wydobywającą się z pojazdu woń marihuany.

- Sprawdzając dokładnie samochód osobowy, którym podróżowało pięć osób, policjanci znaleźli pod jednym z siedzeń plecak, który był wypełniony narkotykami. Było to ponad 100 porcji marihuany, amfetaminy i ecstasy gotowych do sprzedaży. Okazało się, że należały one do 20-letniego pasażera – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

20-letni mieszkaniec Gorzowa został zatrzymany przez policjantów. W związku z podejrzeniem, że może posiadać więcej narkotyków, funkcjonariusze przeszukali jego mieszkanie.

- Podejrzenia te okazały się słuszne. Policjanci znaleźli w zamrażalniku słoik z amfetaminą. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków i przygotowania ich do sprzedaży. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności – mówi Sławek. Decyzją sądu 20-latek został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości