Zmarzlik drugi w memoriale Jancarza

31 marca 2019, 20:46, red
Zmarlik przegrał w ścisłym finale. Gorzowianin robił co mógł, aby wyprzedzić pędzącego z przodu Pawlickiego, ale niestety tym razem lepszy był zawodnik z Grudziądza.

W pierwszym półfinale zmierzyli się ze sobą Zmarzlik, Woryna, Sajfudinow i Kildemand. Atomowo spod taśmy wyszedł Zmarlik, tuż za nim był Kacper Woryna. Daleko z tyłu za tą dójką jechali Sajfudinow i Kildemand. Z drugiego półfinału do ścisłego finału awansowali Lindbeck i Przemysław Pawlicki. Kasprzak zanotował defekt jadąc na końcu stawki.

W finale Zmarlik wystartował z pola pierwszego, obok niego stanął Przemek Pawlicki, dalej Woryna i Lindbeck. Na wyjściu z pierwszego łuku pierwszy był Pawlicki, kilka metrów za nim jechał Zmarzlik. Zawodnik gorzowskiej Stali na dystansie próbował wyprzedzić Pawlickiego, ale jego pogoń nie przyniosła rezultatu. Trzeci do mety przyjechał Kacper Woryna z rybnickiego ROW-u, a czwarty – Antonio Lindbeck.

Pozostali zawodnicy Truly.Work Stal Gorzów spisali się o gorzej. Krzysztof Kasprzak zajął 5 miejsce z 10 punktami, Peter Kildemand zdobył 7 punktów i zajął 8 miejsce. Najsłabiej zaprezentował się Szymon Woźniak, który w pięciu startach zdobył zaledwie 7 oczek.


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x