Śmiertelne pobicie pod dyskoteką w Gorzowie

31 marca 2019, 12:23, ak
fot. archiwum
Pod jedną z gorzowskich dyskotek doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami. Jednego z nich przechodnie znaleźli nieprzytomnego na chodniku przy ul. Mostowej. 31-letni mężczyzna pomimo reanimacji zmarł w szpitalu. Policjanci zatrzymali do sprawy pijanego 22-latka.

Dyżurny gorzowskiej policji otrzymał około godz. 4 nad ranem w niedzielę 31 marca zgłoszenie o mężczyźnie, który leży nieprzytomny na chodniku przy ul. Mostowej pod jedną z dyskotek. Na miejsce został wysłany patrol policji oraz pogotowie.

- Ratownicy podjęli reanimację 31-letniego mężczyzny i przewieźli go do szpitala. Niestety pomimo reanimacji mężczyzna zmarł. Do sprawy został zatrzymany 22-letni mieszkaniec Gorzowa, który był pod wpływem alkoholu – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak się okazało pod gorzowską dyskoteką miało dojść do bójki pomiędzy 31-latkiem, a 22-latkiem. Niestety obrażenia jakich doznał 31-letni mężczyzna okazały się śmiertelne. Do zatrzymania sprawcy przyczynili się świadkowie.

- 22-letni sprawca został zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Czekamy aż wytrzeźwieje, aby móc go przesłuchać, a następnie postawić ewentualne zarzuty. Cały czas ustalamy okoliczności tego tragicznego wydarzenia. Przesłuchujemy świadków i zabezpieczamy monitoring – komentuje Maludy.. 

Ciało 31-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która da odpowiedź jaka była dokładna przyczyna śmierci mężczyzny.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości