Po pijaku rozbiła się o drzewo

30 marca 2019, 20:28, red
fot. czytelnik Tomasz
W sobotni wieczór kobieta kierująca samochodem terenowym marki land rover uszkodziła najpierw dwa samochody osobowe przy ul. Matejki, a następnie rozbiła auto o drzewo na rondzie Myśliborskim. Okazało się, że kobieta była pod wpływem alkoholu.

Do wypadku doszło w sobotni wieczór przed godz. 20 na rondzie Myśliborskim w Gorzowie. Informację i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od czytelnika Tomasza. Kobieta kierująca samochodem terenowym marki land rover freelander rozbiła się na drzewie. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie.

Według relacji świadków kobieta jechała od strony ul. Matejki, straciła panowanie nad pojazdem na rondzie, przejechała przez pas zieleni i rozbiła auto o drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że kobieta została zakleszczona w aucie. Strażacy przy użyciu ciężkiego sprzętu uwolnili uwięzioną w pojeździe kobietę.

Jak się okazało, kierująca land roverem była pod wpływem alkoholu. Została przekazana pod opiekę załodze pogotowia. Wcześniej przy ul. Matejki uszkodziła dwa inne auta.

- 29-letnia kobieta kierująca land roverem przy ul. Matejki uszkodziła dwa samochody osobowe, audi i forda oraz skasowała dwa znaki drogowe. Następnie rozbiła auto o drzewo na rondzie Myśliborskim. Kobieta jest w stanie upojenia alkoholowego. Jest tak pijana, że ledwo mogła utrzymać się na nogach oraz nie była w stanie dmuchać w alkomat. Została przewieziona do szpitala na pobranie krwi - komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości