Kierowca taksówki zasłabł za kierownicą

28 marca 2019, 12:43
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartkowe południe przy ul. Siedzikówny-Inki w Gorzowie. Kierujący taksówką marki audi zasłabł za kierowcą i rozbił auto na jednym z ogrodzeń.

Informację i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol pod numerem telefonu 45 00 66 400. Do niebezpiecznego wypadku doszło w czwartek 28 marca po godz. 12 przy ul. Siedzikówny-Inki (dawna ul. 9 Maja).

Kierowca taksówki marki audi w pewnym momencie zasłabł za kierownicą i uderzył samochodem w ogrodzenie jednego z budynków. Mężczyźnie szybko została udzielona pomoc medyczna, okazało się, że kierowca choruje na cukrzycę i ze względu na niski poziom cukru zasłabł.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja i pogotowie.

AKTUALIZACJA

Jak się okazuje, kierowca taksówki nie jechał sam. W samochodzie była również pasażerka, którą taksówkarz odwoził pod wskazany adres.

- Kiedy kobieta zobaczyła, że mężczyzna zasłabł za kierownicą, otworzyła drzwi i wyskoczyła z samochodu. Auto ostatecznie rozbiło się o ogrodzenie. Kierowca chorujący na cukrzycę otrzymał niezbędną pomoc medyczną, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości