Wiadomości

Ciężarówka staranowała renault

26 marca 2019, 16:19
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Do niebezpiecznego wypadku doszło na rondzie Kasprzaka w Gorzowie. Kierowca samochodu ciężarowego wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w znajdujące się renault. Poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dwójka dzieci.

Do wypadku na rondzie Kasprzaka doszło we wtorek 26 marca około godz. 15.50. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol.

Kobieta kierująca renault znajdowała się na rondzie i chciała zjechać w kierunku ul. Koniawskiej. Natomiast kierujący samochodem ciężarowym obywatel Ukrainy jechał od strony ul. Kasprzaka w kierunku trasy Nadwarciańskiej. Jednak kierowca ciężarówki marki mercedes nie zatrzymał się i nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej renault, wjechał na rondo i staranował samochód osobowy, w którym oprócz kobiety, podróżowała jeszcze dwójka dzieci.

Boczne uderzenie było na tyle silne, że jedno z dzieci uderzyło głową w boczną szybę w tylnych drzwiach. Poszkodowane zostało również drugie dziecko i kierująca renault.

Na miejscu jest policja, straż pożarna i pogotowie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości