MZK Gorzów szuka kierowców

26 marca 2019, 10:29
fot. archiwum
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie wystartował z projektem, w których zachęca zarówno mężczyzn, jak i kobiety do zrobienia prawa jazdy kategorii D i pracy jako kierowca autobusu. Co istotne, chętne osoby muszą mieć co najmniej 24 lata. Nabór trwa do 1 kwietnia.

„24+ na autobusy” to kolejna edycja programu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie, którzy skierowany jest do osób, które mają co najmniej 24 lata i chciałyby zostać kierowcą autobusu i posiadają prawo jazdy kategorii B.

Miejski przewoźnik oferuje pokrycie 60 proc. kosztów zdobycia uprawnień potrzebnych do wykonywania zawody kierowcy autobusu - prawo jazdy kat. D, kwalifikację zawodową i badania lekarskie. A do tego gwarantuje zatrudnienie w Miejskim Zakładzie Komunikacji na stanowisku kierowcy po uzyskaniu uprawnień na okres 3 lat. Co istotne, oferta jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. MZK zapewnia możliwość rozłożenia płatności za kurs na 24 raty potrącane z wynagrodzenia czy pakiet socjalny.

Chętne osoby mogą składać swoje CV do 1 kwietnia na adres rzecznik@mzk-gorzow.com.pl lub można złożyć je osobiście w siedzibie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Kostrzyńskiej 46 (pokój nr 4). Szczegółowe informacje na temat programu można uzyskać pod numerem telefonu 95 7287 808 lub 781 499 124.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości