Wiadomości

Rowerzyści powitają wiosnę

18 marca 2019, 10:51, red
fot. archiwum
Zanim na ulice Gorzowa wyjadą motocykliści, swoje rozpoczęcie sezonu będą mieli również rowerzyści. W sobotę 30 marca odbędzie się wiosenna masa rowerowa. Rowerzyści będą mieli do pokonania 13 kilometrów ulicami miasta. Start o godz. 13.30 w parku Górczyńskim.

Pierwsza w tym roku masa rowerowa odbędzie się w sobotę 30 marca. Rowerzyści chcą wspólnym przejazdem przez miasto rozpocząć sezon. Z tej okazji Rowerowy Gorzów organizuje wiosenną masę rowerową, która w sobotę wystartuje z parku Górczyńskiego.

Rowerzyści będą mieli do pokonania 13 kilometrów ulicami Gorzowa. Co istotne, meta przejazdu będzie w zupełnie innym miejscu, niż start. Wiosenna masa rowerowa wystartuje o godz. 13.30 z parku Górczyńskiego. Następnie rowerzyści przejadą ul. Okulickiego, Jana Pawła II, Janockiego, Dekerta, Czartoryskiego, Górczyńską, Wyszyńskiego, Borowskiego, Dąbrowskiego, Jagiełły, Warszawską, Trasą Nadwarciańską, Koniawską, Grobla, mostem Staromiejskim, Spichrzową i swój przejazd zakończą na Bulwarze Wschodnim.

Dwa tygodnie później na ulice Gorzowa wyjadą motocykliści, którzy w sobotę 13 kwietnia powitają sezon podczas uroczystej parady przez miasto.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości