19-latek roztrzaskał BMW o drzewo [zdjęcia]

18 marca 2019, 09:45
fot. Lubuska Policja
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Licheń w powiecie strzelecko-drezdeneckim. 19-letni kierowca BMW stracił panowanie nad kierownicą i rozbił auto o drzewo. Zginął na miejscu.

O wypadku na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Licheń w powiecie strzelecko-drezdeneckim informowaliśmy w raporcie drogowym po godz. 4 rano. Teraz znamy więcej szczegółów tragicznego w skutkach wypadku do którego doszło około godz. 3.50.

- Na drodze ze Strzelec Krajeńskich do Lichenia doszło do dramatycznego wypadku. Młody kierowca BMW rozbił auto o drzewo. Najprawdopodobniej musiał jechać z naprawdę ogromną prędkością, ponieważ siła uderzenia była tak duża, że auto zostało bardzo mocno zniszczone. Młody mężczyzna nie miał szans na przeżycie, zginął na miejscu – komentuje Tomasz Bartosz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Jak ustalił portal gorzowianin.com, 19-latek kierujący BMW złapał najpierw pobocze, a następnie rozbił się o przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że BMW zostało rozerwane na kawałki, a ciało 19-latka zostało znalezione kilkadziesiąt metrów od pojazdu w polu. W trakcie uderzenia o drzewo, z BMW urwało się koło, które uderzyło w przejeżdżające renault. Na szczęście kierowcy renault nic się nie stało, zniszczone zostało jedynie auto.

Droga krajowa nr 22 na odcinku Strzelce Krajeńskie – Dobiegniew była zablokowana do godz. 8 rano. Policjanci kierowali objazdem przez Gardzko, Stare Kurowo, Klesno i Dębogórę.

Fotoreportaż


1/5 Roztrzaskane BMW na DK 22

1/5 Roztrzaskane BMW na DK 22

2/5 Roztrzaskane BMW na DK 22

2/5 Roztrzaskane BMW na DK 22

3/5 Roztrzaskane BMW na DK 22

3/5 Roztrzaskane BMW na DK 22

4/5 Roztrzaskane BMW na DK 22

4/5 Roztrzaskane BMW na DK 22

5/5 Roztrzaskane BMW na DK 22

5/5 Roztrzaskane BMW na DK 22

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->