Wiadomości

Rajd seatem zakończony w kanale [zdjęcia]

15 marca 2019, 15:46
fot. czytelnik Janusz
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w miejscowości Koszęcin w gminie Deszczno. Kierowca seata wpadł do kanału, a auto dachowało. Gdyby w kanale było więcej wody, wszystko mogłoby się skończyć tragicznie.

Informację o zdarzeniu oraz zdjęcia otrzymaliśmy od czytelnika Janusza pod numerem telefonu 45 00 66 400. Do wypadku doszło około godz. 22 w czwartek 14 marca w miejscowości Koszęcin w gminie Deszczno.

- W nocy młody kierowca seata chciał zaszaleć za kierownicą i wpadł do kanału miejscowości Koszęcin. Wydostał się z auta i zadzwonił po pomoc. Przyjechali po niego rodzice, a auto zostało w kanale aż do teraz – opowiada czytelnik Janusz.

Kierujący seatem w wyniku jazdy z nadmierną prędkością prawdopodobnie panowanie nad autem, wyleciał z drogi, a swoją jazdę zakończył dachując w kanale z wodą. Młodemu mężczyźnie na szczęście nic się nie stało i wydostał się z pojazdu o własnych siłach.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu dopiero w piątek 15 marca przed godz. 11. Na miejsce został wysłany policyjny patrol. Rodzina do której należy samochód tłumaczyła się, że pojazd sam zsunął się do kanału z wodą i wyciągnie samochód za pomocą dźwigu. Zdarzenie miało miejsce poza drogą publiczną, więc nikt nie został w tym przypadku ukarany. Gdyby jednak w kanale było więcej wody, mogłoby dojść do tragedii – komentuje Marek Waraksa, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/6 Auto wylądowało w kanale

1/6 Auto wylądowało w kanale

2/6 Auto wylądowało w kanale

2/6 Auto wylądowało w kanale

3/6 Auto wylądowało w kanale

3/6 Auto wylądowało w kanale

4/6 Auto wylądowało w kanale

4/6 Auto wylądowało w kanale

5/6 Auto wylądowało w kanale

5/6 Auto wylądowało w kanale

6/6 Auto wylądowało w kanale

6/6 Auto wylądowało w kanale

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości