Wiadomości

Wypadek na rondzie Gdańskim [zdjęcia]

14 marca 2019, 10:04
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W czwartek na rondzie Gdańskim w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych marki lexus i kia. Kierowca lexusa wymusił pierwszeństwo przejazdu. Jedna osoba została poszkodowana.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia z miejsca wypadku otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol pod numer telefonu 45 00 66 400. Do zdarzenia doszło w czwartek 14 marca przed godz. 10 na rondzie Gdańskim w Gorzowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe - lexus i kia.

Według wstępnych ustaleń kobieta kierująca autem marki kia znajdowała się już na rondzie i jechała w kierunku centrum, natomiast kierowca lexusa jechał od strony ul. Górczyńskiej i wymusił pierwszeństwo przejazdu na aucie, które już znajdowało się na rondzie.

Siła uderzenia była duża, ponieważ kia ma zmiażdżoną całą przednią maskę. Na miejscu jest policja, straż pożarna i pogotowie. Poszkodowana została kobieta kierująca autem kia, została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/3 Zderzenie lexusa i kia

1/3 Zderzenie lexusa i kia

2/3 Zderzenie lexusa i kia

2/3 Zderzenie lexusa i kia

3/3 Zderzenie lexusa i kia

3/3 Zderzenie lexusa i kia

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości