Poważny pożar pod Gorzowem [zdjęcia]

8 marca 2019, 10:30, red
fot. OSP Krasowiec
W nocy strażacy z OSP Krasowiec, OSP Deszczno oraz gorzowskiej straży pożarnej walczyli z ogromnym pożarem budynku garażowo-warsztatowego w miejscowości Krasowiec. Spaliło się całe wyposażenie garażu i warsztatu oraz trzy samochody osobowe marki BMW i nissan. Działania gaśnicze trwały trzy godziny.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku garażowo-warsztatowego w miejscowości Krasowiec w nocy z czwartku 7 marca na piątek 8 marca o godz. 1.59. Na miejsce zostało wysłanych łącznie sześć zastępów straży pożarnej - dwa zastępy z gorzowskiej straży pożarnej, trzy zastęp z OSP Deszczno i zastęp OSP Krasowiec.

Po dojeździe pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia okazało się, że ogień objął cały budynek garażowo-warsztatowy. Strażacy walczyli z ogniem przez trzy godziny. Działania zostały zakończone o godz. 4.47.

- Spaleniu uległo całe wyposażenie budynku, w tym dwa samochody marki BMW, które znajdowały w środku garażu oraz jeden samochód marki nissan, który był zaparkowany na zewnątrz. Ponadto spaleniu uległ jeszcze motorowery pod wiatą oraz pozostałe maszyny i sprzęt z warsztatu - opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Nie wiadomo jaka była przyczyna pożaru.

Fotoreportaż


1/5 Pożar garażu w Krasowcu

1/5 Pożar garażu w Krasowcu

2/5 Pożar garażu w Krasowcu

2/5 Pożar garażu w Krasowcu

3/5 Pożar garażu w Krasowcu

3/5 Pożar garażu w Krasowcu

4/5 Pożar garażu w Krasowcu

4/5 Pożar garażu w Krasowcu

5/5 Pożar garażu w Krasowcu

5/5 Pożar garażu w Krasowcu

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości