Ukradli volkswagena z wózkiem niepełnosprawnego dziecka

3 marca 2019, 13:48, red
fot. facebook.com/agnieszka.szostak
W nocy z soboty 2 marca na niedzielę 3 marca złodzieje dali o sobie znać. Przy ul. Wróblewskiego w Gorzowie ukradli dwa samochody – audi A6 i volkswagena passata. Niestety wraz z volkswagenem złodzieje ukradli również wózek niepełnosprawnej 10-latki, która bez niego nie może funkcjonować.

Do kradzieży dwóch samochodów osobowych przy ul. Wróblewskiego doszło w nocy z soboty 2 marca na niedzielę 3 marca. Pomiędzy godz. 1 w nocy, a godz. 5 sprzed bloku przy ul. Wróblewskiego 42C został skradziony volkswagen passat kombi w kolorze niebieskim o numerze rejestracyjnym FG 1706G. Samochód był zaparkowany na miejscu dla osób niepełnosprawnych.

- W aucie znajdował się wózek, w którym przewożę moją niepełnosprawną córkę Anię. Jest to specjalistyczny wózek, bez którego nie mogę się przemieszczać z moją córką. Dlatego też proszę wszystkich o pomoc w odnalezieniu auta – opowiada Agnieszka Szostak, mama niepełnosprawnej 10-latki.

Kolejnym autem, które zostało skradzione w nocy było czarne audi A6 kombi z 2003 roku o numerach rejestracyjnych ZMY 5Y20. Samochód był zaparkowany na parkingu przy żłobku przy ul. Wróblewskiego. W środku znajdował się fotelik dla dziecka i wózek spacerowy.

- Otrzymaliśmy dzisiaj rano zgłoszenie o kradzieży. Do sprawy zostali już zaangażowani policjanci kryminalni. Będziemy dokładali wszelkich starań, aby odnaleźć skradzione samochody, w tym wózek potrzebny niepełnosprawnemu dziecku. Dlatego też prosimy o kontakt z policją wszystkie osoby, które mogłoby pomóc ustaleniu sprawców kradzieży – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości