Nie wyhamował i rozbił dwa auta [zdjęcia]

2 marca 2019, 12:25, red
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
W sobotę przy ul. Łukasińskiego w Gorzowie w ciągu drogi krajowej nr 22 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych – fiata, skody i forda. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Informację o wypadku na drodze krajowej nr 22 w Gorzowie otrzymaliśmy od Askana Taxi. Zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol oraz Pomocy Drogowej Fix-Car pod numerem telefonu 45 00 66 400.

Do wypadku doszło w sobotę 2 marca około południa przy ul. Łukasińskiego w ciągu drogi krajowej nr 22. W zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe – fiat punto, skoda rapid i ford galaxy.

- Kierujący fiatem punto jechał ul. Łukasińskiego od strony ronda Sybiraków, tuż za nim poruszała się kobieta w skodzie rapid. Mężczyzna kierujący fiatem zatrzymał się, aby skręcić w lewo, tuż za nim zatrzymała się skoda. Wtedy kierowca forda galaxy nie wyhamował i uderzył w tył skody, która następnie uderzyła w fiata. Winę za to zdarzenie ponosi kierowca forda, który nie zachował odpowiedniej odległości oraz nie dostował prędkości do warunków na drodze. Mężczyzna zostanie ukarany mandatem oraz punktami karnymi – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W całym zdarzeniu ucierpiała kobieta kierująca skodą rapid, która została zabrana do gorzowskiego szpitala na badania.

Fotoreportaż


1/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

1/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

2/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

2/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

3/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

3/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

4/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

4/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

5/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

5/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości