Wiadomości

Nie wyhamował i rozbił dwa auta [zdjęcia]

2 marca 2019, 12:25, red
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
W sobotę przy ul. Łukasińskiego w Gorzowie w ciągu drogi krajowej nr 22 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych – fiata, skody i forda. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Informację o wypadku na drodze krajowej nr 22 w Gorzowie otrzymaliśmy od Askana Taxi. Zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol oraz Pomocy Drogowej Fix-Car pod numerem telefonu 45 00 66 400.

Do wypadku doszło w sobotę 2 marca około południa przy ul. Łukasińskiego w ciągu drogi krajowej nr 22. W zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe – fiat punto, skoda rapid i ford galaxy.

- Kierujący fiatem punto jechał ul. Łukasińskiego od strony ronda Sybiraków, tuż za nim poruszała się kobieta w skodzie rapid. Mężczyzna kierujący fiatem zatrzymał się, aby skręcić w lewo, tuż za nim zatrzymała się skoda. Wtedy kierowca forda galaxy nie wyhamował i uderzył w tył skody, która następnie uderzyła w fiata. Winę za to zdarzenie ponosi kierowca forda, który nie zachował odpowiedniej odległości oraz nie dostował prędkości do warunków na drodze. Mężczyzna zostanie ukarany mandatem oraz punktami karnymi – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W całym zdarzeniu ucierpiała kobieta kierująca skodą rapid, która została zabrana do gorzowskiego szpitala na badania.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

1/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

2/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

2/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

3/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

3/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

4/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

4/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

5/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

5/5 Wypadek przy ul. Łukasińskiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości