Wiadomości

Nadbrzeżna czasowo zamknięta

27 lutego 2019, 09:39
fot. gorzowianin.com
W środę wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpił do montażu kolejnych szyn kolejowych. W uwagi na gabaryty pojazdów i bezpieczeństwo konieczne było czasowe zamknięcie ul. Nadbrzeżnej od Wildomu do ul. Zaułek.

PKP PLK ogłosiło, że prace przy modernizacji estakady kolejowej zakończą się w czerwcu, a nie tak jak wcześniej podawano w marcu 2019 roku. Firma zajmująca się modernizacją estakady wciąż ma sporo roboty.

W środę 27 lutego wykonawca przystąpił do montażu kolejnych szyn kolejowych na estakadzie. Z uwagi na gabaryty pojazdów budowy i kwestie bezpieczeństwa konieczne jest czasowe zamknięcie dla ruchu ulicy Nadbrzeżnej (na odcinku od Wildomu do niszy na wysokości ulicy Zaułek) w godz. od 7 rano do godz. 13.

- W tym czasie na skrzyżowaniu ulic Garbary-Spichrzowa zostanie wprowadzona ręczna regulacja ruchem. Dojazd do budynku Wildom i parkingu będzie możliwy od skrzyżowania z ulicą Garbary. Natomiast dojazd do mostu Staromiejskiego odbywać się będzie od ulicy Spichrzowej, pod wiaduktem na wysokości ulicy Zaułek lub Wodnej – informuje Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości