Utrudnienia na Górczyńskiej

27 lutego 2019, 08:22, red
fot. gorzowianin.com
Do połowy marca potrwają prace przy modernizacji sieci kanalizacyjnej przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie. W związku z robotami prowadzonymi przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

We wtorek 26 lutego Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przystąpiło do kolejnych prac związanych z modernizacją sieci kanalizacyjnej przy ul. Górczyńskiej. Według zapowiedzi przedsiębiorstwa, roboty potrwają do 15 marca.

- W związku prowadzoną modernizacyjnych sieci kanalizacji sanitarnej w najbliższych dniach mogą wystąpić utrudnienia związane z częściowym zajęciem pasa drogowego przy ul. Górczyńskiej pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Wróblewskiego i rondem Górczyńskim oraz punktowe zajęcie pasa jezdni w obrębie studni kanalizacji sanitarnej w odcinku jezdni od ronda Niepodległości do ronda Gdańskiego – informuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie.

Jak się okazuje, to nie jedyne prace przy sieci kanalizacyjnej. PWiK przewiduje również zajęcie części pasa drogowego ul. Dąbrowskiego na wysokości Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej oraz w obrębie skrzyżowania z ul. Łokietka.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->