Pasażerowie mają głos

19 lutego 2019, 13:14, Marcin Kluwak
fot. archiwum
Chcesz mieć realny wpływ na funkcjonowanie pociągów regionalnych w Gorzowie? Rozpoczęły się prace nad nowym rozkładem, który będzie funkcjonował od 15 grudnia 2019 roku. Możecie też dorzucić swoją cegiełkę, wypełniając specjalną ankietę.

- Trwają prace dotyczące nowego rozkładu jazdy pociągów. Będzie on obowiązywał od 15 grudnia 2019 r. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych (podróżnych, społeczników, miłośników kolei i komunikacji, a także samorządy lokalne) do wzięcia udziału w specjalnej ankiecie dotyczącej połączeń kolejowych – informuje organizator przewozów regionalnych na terenie naszego województwa – Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.

W ankiecie jest kilka pytań dotyczących naszych podróży pociągami regio. Jest też miejsce na wnioski i uwagi dotyczące funkcjonowania przewozów regionalnych. Oczywiście im bardziej rzeczowe będą to wpisy, pozbawione żali i marudzenia, tym większa szansa, że zostaną wzięte pod uwagę. Jeżeli więc zależy Wam na sprawnej komunikacji regionalnej – napiszcie o swoich pomysłach. Może to być wydłużenie trasy pociągu, dodanie nowych połączeń bądź np. lepsze skomunikowanie z pociągami odjeżdżającymi z Krzyża. Jeżeli nie mamy wpływu na pociągi dalekobieżne, postarajmy się, abyśmy mieli komunikację regionalną na naprawdę wysokim poziomie.

Ankietę dotyczącą zmian można znaleźć TUTAJ. Odpowiedzi pomogą w dostosowaniu rozkładu jazdy do potrzeb Lubuszan. Na opinie urząd czeka od w terminie 19-28 lutego 2019.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości