Rozbił audi o płot i wjechał na teren przedszkola

13 lutego 2019, 20:21, red
fot. czytelnik Mateusz
Kierujący audi najpierw rozbił auto o słup, a następnie przebił się przez ogrodzenie i wjechał na teren przedszkola. Wszystko działo się w Janczewie pod Gorzowem. Nie wiadomo dlaczego doszło do wypadku, ponieważ kierowca audi uciekł z miejsca zdarzenia pieszo.

W środę 13 lutego po godz. 17 w miejscowości Janczewo doszło do wypadku. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com.

- Samochód najpierw uderzył w słup, a następnie rozwalił płot i kierowca wjechał na teren przedszkola. Kierowca uciekł – opisuje czytelnik Mateusz. Zdarzenie potwierdza gorzowska policja.

- Kierujący samochodem marki audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, następnie uderzył w słup i przebił się przez ogrodzenie wjeżdżając na teren przedszkola. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, kierowcy już nie było. Uciekł z miejsca zdarzenia pieszo. W wypadku nikt więcej nie uczestniczył, nie ma też żadnych osób poszkodowanych. Trwają czynności, które pozwolą ustalić kto kierował audi oraz dlaczego kierowca doprowadził do zdarzenia i uciekł – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Fotoreportaż


1/3 Audi rozbiło się o ogrodzenie

1/3 Audi rozbiło się o ogrodzenie

2/3 Audi rozbiło się o ogrodzenie

2/3 Audi rozbiło się o ogrodzenie

3/3 Audi rozbiło się o ogrodzenie

3/3 Audi rozbiło się o ogrodzenie

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości