Wiadomości

Zderzenie mercedesa i ciężarówki na S3 [zdjęcia]

11 lutego 2019, 11:08, red
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
W poniedziałkowe przedpołudnie na węźle Gorzów Zachód trasy S3 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki mercedes i samochodu ciężarowego. Poszkodowane zostały dwie osoby z mercedesa.

Informację o wypadku na trasie S3 otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Aleksandry oraz Pomocy Drogowe Fix-Car. W poniedziałek 11 lutego przed godz. 11 na węźle Gorzów Zachód (zjazd na ul. Kostrzyńską) doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki mercedes oraz samochodu ciężarowego. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia i policja.

Kierujący mercedesem oraz samochodem ciężarowym poruszali się pasem od strony Szczecina w kierunku Skwierzyny. Według wstępnych ustaleń, na pasie do zjazdu z drogi ekspresowej w ul. Kostrzyńską, kierowca mercedesa uderzył w tył ciężarówki, a następnie w bariery energochłonne.

- Dwie osoby z samochodu osobowego marki mercedes zostały poszkodowane i przekazane pod opiekę załodze pogotowia. Lewy pas trasy S3 w kierunku Skwierzyny jest przejezdny. Zablokowany jest prawy pas oraz zjazd w ul. Kostrzyńską – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

AKTUALIZACJA

- Kierujący mercedesem nie zachował odpowiedniej odległości przed poprzedzającym go samochodem ciężarowym i na zjeździe najechał na tył samochodu osobowego. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi - mówi Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Do szpitala na badania została zabrana ostatecznie jedna osoba z mercedesa.

Fotoreportaż


1/4 Wypadek na węźle Gorzów Zachód

1/4 Wypadek na węźle Gorzów Zachód

2/4 Wypadek na węźle Gorzów Zachód

2/4 Wypadek na węźle Gorzów Zachód

3/4 Wypadek na węźle Gorzów Zachód

3/4 Wypadek na węźle Gorzów Zachód

4/4 Wypadek na węźle Gorzów Zachód

4/4 Wypadek na węźle Gorzów Zachód

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości