Wiadomości

Roztrzaskane renault pod Gorzowem [zdjęcia]

11 lutego 2019, 08:53, ak
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W poniedziałkowy na drodze wojewódzkiej nr 151 na odcinku Gorzów - Barlinek, tuż przed miejscowością Łubianka doszło do poważnego wypadku. Kierowca renault dachował. Siła uderzenia była tak duża, że z auta wypadł silnik. Droga na Barlinek jest zablokowana.

Informację o wypadku oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol pod numer telefonu 45 00 66 400. WW poniedziałkowy poranek 11 lutego około godz. 8 na drodze wojewódzkiej nr 151 na odcinku Gorzów - Barlinek, tuż przed miejscowością Łubianka doszło do poważnego wypadku.

Kierowca renault scenic, który poruszał się od strony Gorzowa w kierunku Barlinka, w pewnej chwili zjechał na pobocze, a auto dachowało. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik, który znalazł się po drugiej strony jezdni.

Kierujący renault trafił pod opiekę pogotowia. Nie wiadomo w jakim jest stanie. Droga w kierunku Barlinka jest zablokowana. Policja w Kłodawie kieruje samochody objazdem przez Marwice.

AKTUALIZACJA

Ze wstępnych ustaleń policji do wypadku doszło, ponieważ kierowa renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze - jezdnia była śliska z uwagi na padający deszcz. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami został zabrany do szpitala w Gorzowie. DW nr 151 po godz. 11 została odblokowana.

Fotoreportaż


1/4 Renault dachowało koło Łubianki

1/4 Renault dachowało koło Łubianki

2/4 Renault dachowało koło Łubianki

2/4 Renault dachowało koło Łubianki

3/4 Renault dachowało koło Łubianki

3/4 Renault dachowało koło Łubianki

4/4 Renault dachowało koło Łubianki

4/4 Renault dachowało koło Łubianki

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości