Światła na skrzyżowaniu Kostrzyńskiej i Dobrej

6 lutego 2019, 10:18, red
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
Trwa przebudowa ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie. Wykonawca od środy 6 lutego planuje przystąpić do kolejnych prac na skrzyżowaniu ul. Kostrzyńskiej z ul. Dobrą, co wiąże się z uruchomieniem sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu.

Przebudowa ul. Kostrzyńskiej to jedna z najważniejszych inwestycji drogowych w Gorzowie. Obecnie wykonawca prowadzi prace na kilku odcinkach - od ul. Tartacznej do ul. Promiennej oraz na południowej jezdni Al. 11 Listopada na odcinku około 200 metrów od wiaduktu przy ul. Zatorze w stronę centrum miasta. A także na skrzyżowaniu ul. Kostrzyńskiej i Dobrej.

W środę 6 lutego firma Budimex zamierza rozszerzyć prace na skrzyżowaniu ul. Kostrzyńskiej i Dobrej oraz planuje zająć jego południowo-wschodnią część. W związku z tym, od środy na skrzyżowaniu ul Kostrzyńskiej i Dobrej zostanie uruchomiona sygnalizacja świetlna.

- Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do znaków i sygnałów drogowych – apeluje Krzysztof Kropiński z wydziału dróg Urzędu Miasta Gorzowa.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości