Wiadomości

Podczas ucieczki przed policją wyskoczył z jadącego auta [film]

28 stycznia 2019, 09:01
fot. Lubuska policja
Kierowca osobowego mercedesa nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. W pościg za kierowcą ruszył policyjny patrol. W pewnym momencie mężczyzna wyskoczył z jadącego auta i zaczął uciekać pieszo.

Policjanci z sulęcińskiej drogówki patrolowali miejscowość Torzym. Ich uwagę zwrócił 20-letni kierowca osobowego mercedesa, który był poszukiwany. Mężczyzna miał być doprowadzony do zakładu poprawczego, gdzie został skierowany przez sąd w związku z przestępstwami jakich dopuścił się w przeszłości. Policjanci od razu ruszyli za mercedesem i włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania auta, jednak jego kierowca nie reagował.

- Kierowca mercedesa zaczął uciekać przed policją, próbował zgubić patrol i w pewnym momencie wjechał w las. Nadmierna prędkość z jaką się poruszał w połączeniu z wyboistą drogą gruntową spowodowały, że uszkodził miskę olejową mercedesa. Dlatego też 20-latek zdecydował się wyskoczyć z jadącego jeszcze auta i kontynuować ucieczkę pieszo – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci od razu pobieli za uciekającym 20-latkiem, którego po krótkiej chwili zatrzymali. Mercedes został odholowany, a zatrzymany mężczyzna został doprowadzony przez funkcjonariuszy do zakładu poprawczego.

- Jeszcze jako nieletni dopuścił się szeregu oszustw internetowych. Teraz usłyszy zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz kierowania pojazdem nie posiadając do tego wymaganych uprawnień – komentuje Maludy.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości