Wiadomości

Kierowca peugeota dachował

26 stycznia 2019, 22:25, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W sobotni wieczór w Jeninie pod Gorzowem doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego peugeot. Kierowca wpadł w poślizg i dachował, samochód zatrzymał się na przydomowy ogrodzeniu.

Informację o wypadku i zdjęcie otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol pod numer telefonu 45 00 66 400. W sobotę 26 stycznia przed godz. 22 na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Jenin koło Gorzowa doszło do wypadku drogowego.

Kierowca samochodu osobowego marki peugeot najprawdopodobniej wpadł w poślizg i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w krawężnik. Samochód następnie dachował i zatrzymał się na przydomowym ogrodzeniu, które uległo zniszczeniu.

Na szczęście kierowcy osobówki nic się nie stało, mężczyzna był trzeźwy. Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia dokładne okoliczności wypadku.

IMGW ostrzega przed marznącymi opadami i śliską jezdnią w całym regionie. Warto ściągnąć nogę z gazu i dostosować prędkość do warunków na drodze.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości