Drugi etap rozbudowy ul. Myśliborskiej w 2019 roku

22 stycznia 2019, 11:05
fot. archiwum
W ciągu najbliższych miesięcy władze Gorzowa powinny ogłosić przetarg na wybór wykonawcy rozbudowy ul. Myśliborskiej i Szczecińskiej do dwóch pasów jezdni. Tym samym drugi etap inwestycji powinien ruszyć jeszcze w tym roku.

Pierwszy etap rozbudowy ul. Myśliborskiej obejmował odcinek od ronda Szczecińskiego do ul. Chorwackiej, gdzie powstało nowe rondo z wjazdem na os. Europejskie. Teraz miasto szykuje się do rozbudowy ul. Myśliborskiej i ul. Szczecińskiej na odcinku od nowego ronda przy ul. Chorwackiej do ul. Mosiężnej.

Przetarg na wybór wykonawcy drugiego etapu rozbudowy ul. Myśliborskiej zostanie ogłoszony jeszcze w pierwszym kwartale 2019 roku, czyli do końca marca. Miasto ma na ten cel zapisane w budżecie 23 mln 496 tys. zł.

Tym samym pierwsze prace przy rozbudowie ul. Myśliborskiej i Szczecińskiej powinny rozpocząć się jeszcze w 2019 roku, o ile nie będzie problemów z wybraniem wykonawcy robót.

Drugi etap prac obejmie rozbudowę ul. Myśliborskiej do dwóch pasów jezdni na odcinku od ronda z ul. Chorwacką do ul. Dobrej, gdzie zostanie wybudowane docelowe rondo oraz ul. Szczecińską na odcinku od węzła S3 do ul. Mosiężnej – tam również będą dwa pasy jezdni w każdym kierunku. Oprócz tego zostaną wybudowane chodniki i ścieżka rowerowa.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości