Największe serce świata w Gorzowie

16 stycznia 2019, 09:00, red
fot. Anna Kluwak
W środowy wieczór dwa sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie zapraszają wszystkich wolontariuszy i mieszkańców miasta do wzięcia udziału w akcji "Największe Serce Świata dla Pawła Adamowicza". Wolontariusze chcą na Kwadracie ułożyć wielkie serce ze świec.

Dwa sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie – przy Klubie u Szefa oraz w Zespole Szkół Gastronomicznych zapraszają wszystkich wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz mieszkańców miasta i okolic do wzięcia udziału w akcji "Największe Serce Świata dla Pawła Adamowicza".

W ramach akcji, która odbędzie się w środę 16 stycznia o godz. 20 na gorzowskim Kwadracie wolontariusze WOŚP przy pomocy świec chcą ułożyć serce dla zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Gorzowscy wolontariusze chcą w ten sposób być solidarni z Gdańskiem, który właśnie o godz. 20 robi taką akcję u siebie. - Przekażcie tę wiadomość dalej, aby było nas jak najwięcej. Pokażmy solidarność z Gdańskiem – podkreślają wolontariusze WOŚP.

Po tragicznej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, który został zaatakowany nożem na scenie podczas finału WOŚP i rezygnacją Jurka Owsiaka z funkcji prezesa WOŚP – wiele osób nie może pogodzić się z tym, co się stało i chce w ten sposób wyrazić swój sprzeciw wobec nienawiści i przemocy oraz pokazać wsparcie dla Gdańska i Jurka Owsiaka.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->