Wiadomości

Śniadanie z prezydentem Wójcickim

13 stycznia 2019, 19:49, red
fot. Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa
Podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie odbyła się licytacja vouchera na śniadanie z prezydentem Jackiem Wójcikim. Zwycięzcą licytacji jest pan Krzysztof z żoną u którego prezydent Wójcicki osobiście przygotuje śniadanie.

Od samego rana trwa 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach Gorzowa pojawiło się ponad 500 wolontariuszy, którzy zbierają pieniądze do puszek. Oczywiście oprócz tradycyjnej zbiórki, na głównej scenie, która stanęła na Kwadracie odbywają się licytacje.

Wśród tych najważniejszych aukcji było mistrzowskie śniadanie z prezydentem Gorzowa Jackiem Wójcickim. Licytację prowadził osobiście prezydent Wójcicki, a cena wywoławcza wynosiła 100 zł. Wielu chętnych regularnie podbijało cenę, aż po kilkunastu minutach, śniadanie udało się zlicytować za 2,1 tys. zł. Zwycięzcą licytacji jest pan Krzysztof z żoną.

Co istotne, śniadanie zostanie przygotowane osobiście przez prezydenta Wójcickiego w domu pana Krzysztofa. - Posiłek będzie oparty o zdrowe, pożywne składniki polskiego pochodzenia – podkreśla Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Jeżeli chodzi o zebrane pieniądze we wszystkich gorzowskich sztabach, to na godz. 18 udało się zebrać 23,3 tys. zł.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości