Wiadomości

Próbował sprzedać viagrę, bo „mu nie pomogła”

9 stycznia 2019, 12:33
fot. Lubuska policja
Mieszkaniec Międzyrzecza nie był zadowolony z efektu działania leku na potencję, więc postanowił go sprzedać za pośrednictwem portalu internetowego. Jak się okazuje, wprowadzanie do obrotu leku bez wymaganego pozwolenia to przestępstwo, więc mężczyźnie może grozić kara do 2 lat więzienia.

39-letni letni mieszkaniec Międzyrzecza kupił ponad 20 sztuk tabletek viagry, czyli leku na potencję. Jednak mężczyzna postanowił sprzedać tabletki za pośrednictwem portalu internetowego. Jak ustalili policjanci mężczyzna chciał wprowadzać do obrotu leki bez wymaganego pozwolenia.

Natomiast zgodnie z ustawą prawo farmakologiczne, za wprowadzenie do obrotu leków bez wymaganego pozwolenia grozi kara więzienia.

- Policjanci przeszukali mieszkanie 39-latka i zabezpieczyli w nim ponad 20 sztuk tabletek na potencję. 39-latek tłumaczył, że leki kupił na własne potrzeby, jednak nie był zadowolony z ich działania i postanowił je sprzedać za pośrednictwem portalu internetowego – opowiada Justyna Łętowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Międzyrzeczu.

Za wprowadzenie do obrotu leków bez wymaganego pozwolenia, mieszkańcowi Międzyrzecza grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości