Wiadomości

Nie chciał potrącić sarny, rozbił się o drzewa

5 stycznia 2019, 20:48, red
fot. Pomoc drogowa Fix-Car
Do poważnego wypadku doszło w sobotni wieczór pod Gorzowem. Na drodze z Wawrowa do Janczewa kierowca opla nie chciał potrącić sarny i stracił panowanie nad autem. Samochód ostatecznie rozbił się o dwa drzewa i dachował.

W sobotni wieczór po godz. 20.15 na drodze wojewódzkiej nr 158 z Wawrowa do Janczewa doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki opel astra. Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i karetka pogotowia.

- Kierujący oplem astra jechał od strony Wawrowa w kierunku Janczewa. W pewnym momencie na drogę wybiegła sarna, mężczyzna nie chciał potrącić zwierzęcia i gwałtownie skręcił w prawo. Auto złapało w pobocze, następnie uderzyło w jedno drzewo, a później w drugie drzewo i dachowało. Samochód zatrzymał się kilkadziesiąt metrów od drogi pod rurociągiem – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Samochodem marki opel oprócz kierowcy, podróżowała jeszcze pasażerka. Oboje zostali zabrani do szpitala na badania.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Roztrzaskał opla o drzewa

1/4 Roztrzaskał opla o drzewa

2/4 Roztrzaskał opla o drzewa

2/4 Roztrzaskał opla o drzewa

3/4 Roztrzaskał opla o drzewa

3/4 Roztrzaskał opla o drzewa

4/4 Roztrzaskał opla o drzewa

4/4 Roztrzaskał opla o drzewa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości