Po pijaku potrąciła dwie osoby i uciekła

1 stycznia 2019, 12:54
Nad ranem w Nowy Rok 43-letnia kobieta kierująca audi potrąciła w Gorzowie dwie osoby, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia. Kobieta twierdziła, że jedzie do domu i zaraz wróci. Okazało się, że 43-latka jest kompletnie pijana.

Wszystko działo się 1 stycznia około godz. 4.30 przy ul. Załuskich na osiedlu Górczyn w Gorzowie. Kobieta kierująca samochodem marki audi potrąciła dwie osoby, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy osobom poszkodowanym.

- 43-letnia kobieta miała powiedzieć osobom potrąconym, że pojedzie do domu i za chwilę wróci na miejsce zdarzenia. Oczywiście kobieta nie wróciła, więc do działania ruszyli kryminalni i policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze szybko ustalili, gdzie mieszka 43-letnia kobieta kierująca audi – opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W miejscu zamieszkania sprawdzono stan trzeźwości 43-latki. Okazało się, że w swoim organizmie ma ponad 2 promile alkoholu. Natomiast potrącone osoby na szczęście doznały tylko ogólnych potłuczeń.

Niemal w tym samym czasie do gorzowskiej policji trafiło zgłoszenie o samochodzie marki opel, który na Al. Konstytucji 3 Maja wjechał w sygnalizator. Kiedy na miejscu pojawili się funkcjonariusze, ze wskazanego auta wysiadł mężczyzna i usiłował uciekać. Został szybko zatrzymany przez patrol drogówki. To 20-latek, który nie posiadał uprawnień do kierowania, a badanie wykonane na miejscu zdarzenia wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W Sylwestrową noc policjanci na terenie województwa lubuskiego zatrzymali łącznie 11 pijanych kierowców.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości