Wiadomości

Po pijaku potrąciła dwie osoby i uciekła

1 stycznia 2019, 12:54
Nad ranem w Nowy Rok 43-letnia kobieta kierująca audi potrąciła w Gorzowie dwie osoby, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia. Kobieta twierdziła, że jedzie do domu i zaraz wróci. Okazało się, że 43-latka jest kompletnie pijana.

Wszystko działo się 1 stycznia około godz. 4.30 przy ul. Załuskich na osiedlu Górczyn w Gorzowie. Kobieta kierująca samochodem marki audi potrąciła dwie osoby, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy osobom poszkodowanym.

- 43-letnia kobieta miała powiedzieć osobom potrąconym, że pojedzie do domu i za chwilę wróci na miejsce zdarzenia. Oczywiście kobieta nie wróciła, więc do działania ruszyli kryminalni i policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze szybko ustalili, gdzie mieszka 43-letnia kobieta kierująca audi – opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W miejscu zamieszkania sprawdzono stan trzeźwości 43-latki. Okazało się, że w swoim organizmie ma ponad 2 promile alkoholu. Natomiast potrącone osoby na szczęście doznały tylko ogólnych potłuczeń.

Niemal w tym samym czasie do gorzowskiej policji trafiło zgłoszenie o samochodzie marki opel, który na Al. Konstytucji 3 Maja wjechał w sygnalizator. Kiedy na miejscu pojawili się funkcjonariusze, ze wskazanego auta wysiadł mężczyzna i usiłował uciekać. Został szybko zatrzymany przez patrol drogówki. To 20-latek, który nie posiadał uprawnień do kierowania, a badanie wykonane na miejscu zdarzenia wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W Sylwestrową noc policjanci na terenie województwa lubuskiego zatrzymali łącznie 11 pijanych kierowców.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości