Wiadomości

Sylwester miejski w Gorzowie w nowej lokalizacji?

5 stycznia 2019, 18:22, ak
fot. archiwum
Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki nie wyklucza, że tegoroczny Sylwester 2019 może zostać zorganizowany w zupełnie innej lokalizacji niż dotychczas. Urzędnicy muszą przeanalizować czy bulwar dalej spełnia swoją rolę czy też miejską zabawę zorganizować w nowym miejscu np. na Starym Rynku czy też na błoniach nadwarciańskich.

Gorzowianie, którzy chcieli spędzić sylwestrowy wieczór pod chmurką, pożegnać 2018 rok oraz powitać 2019 rok w towarzystwie innych mieszkańców miasta, licznie zgromadzili się na Bulwarze Zachodnim, aby wziąć udział w miejskiej imprezie.

Jak się okazuje, miejski sylwester być może po raz ostatni odbył się na bulwarze. Prezydent Jacek Wójcicki zastanawia się czy nie zmienić lokalizacji imprezy i nie powitać 2020 roku w zupełnie nowym miejscu.

- W ostatniej miejskiej imprezie sylwestrowej wzięły udział tłumy gorzowian, którzy już ledwo mieścili się na bulwarze. Dlatego też zastanawiamy się czy Bulwar Zachodni dalej spełnia swoją rolę i czy nie poszukać nowej lokalizacji, gdzie jest więcej miejsca. Zastanawiamy się czy nie przenieść zabawy sylwestrowej 2019 na błonia nadwarciańskie, tam gdzie odbywają się Dni Gorzowa czy też może zorganizować imprezę na Starym Rynku i nowym deptaku. Oczywiście zanim podejmiemy decyzję, wszystko dokładnie przeanalizujemy – opowiada Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Oczywiście przy ewentualnej zmianie miejsca będzie brane pod uwagę to, aby zabawa jak najmniej przeszkadzała innym mieszkańcom miasta. Dlatego też prezydent Wójcicki uważa, że dobrą lokalizacją są błonia nadwarciańskie. A Wy, jak uważacie? Gdzie powinien zostać zorganizowany miejski Sylwester 2019?

Ankieta

Gdzie powinien być organizowany miejski Sylwester?

  • Dalej na bulwarze13.75%
  • Na placu w parku Słowiańskim12.03%
  • Na błoniach przy Filharmonii 13.32%
  • Na Kwadracie5.33%
  • Na Starym Rynku i nowym deptaku na Sikorskiego24.48%
  • Na błoniach nadwarciańskich26.29%
  • Inna lokalizacja4.81%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 1164

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości