Wiadomości

Gorzów bez głosów w świątecznym konkursie

4 stycznia 2019, 17:03, ak
fot. archiwum
Zostały już tylko 3 dni na głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu miast „Świeć się z Energą”. Do finału wejdzie 16 najpiękniej oświetlonych miejscowości – po jednej z każdego województwa. O tym, kto będzie reprezentował województwo lubuskie zdecydują głosy internatów. Póki co, na prowadzeniu jest Wschowa, a Gorzów nie ma ani jednego głosu.

Trwa 10. jubileuszowa edycja dobroczynnej akcji „Świeć się z Energą”. Na najpiękniej świątecznie oświetlone miasta w swoim województwie można głosować tylko do 7 stycznia. Każda z 16 zwycięskich miejscowości otrzyma od Grupy Energa sprzęt AGD dla potrzebujących oraz awansuje do ogólnopolskiego finału. Laureaci zawalczą w nim o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i dodatkową nagrodę charytatywną o wartości 50 000 zł.

W województwie lubuskim można głosować na osiem miejscowości, w tym Gorzów, Zieloną Górę, Ośno Lubuskie, Nową Sól, Świebodzin, Żary, Otyń i Wschowę.

Obecnie na prowadzeniu jest Wschowa, która ma 72 głosy, drugie miejsce zajmuje Otyń z 20 głosami i na trzecim miejscu jest Zielona Góra z 6 głosami. Nasze miasto zajmuje ostatnie, ósme miejsce bez żadnego głosu. To wynik z godz. 17 w piątek 4 stycznia 2019 roku.

Dlatego też mieszkańcy Gorzowa powinni się zmobilizować i zacząć głosować na swoje miasto i pomóc wygrać sprzęt dla potrzebujących. Głosy można oddawać do godz. 12 w poniedziałek 7 stycznia na stronie konkursu Świeć Się! KLIKNIJ TUTAJ.

Głosy można oddawać również wysyłając SMS-y pod numer 72355:

Gorzów Wielkopolski sms o treści: SEM.123

Nowa Sól sms o treści: SEM.97

Ośno Lubuskie sms o treści: SEM.120

Otyń sms o treści: SEM.122

Świebodzin sms o treści: SEM.57

Wschowa sms o treści: SEM.98

Zielona Góra sms o treści: SEM.55

Żary sms o treści: SEM.121


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości