Wiadomości

2-letnia dziewczynka poparzona petardą

1 stycznia 2019, 15:01, red
fot. gorzowianin.com
W nocy do szpitala w Gorzowie trafiła 2-letnia dziewczynka, która doznała poparzenia twarzy i oka. Wszystko przez petardę, która wybuchła koło dziewczynki.

W sylwestrową noc do gorzowskiego szpitala przy ul. Dekerta została przywieziona 2-letnia dziewczynka z poparzoną prawą stroną twarzy oraz poparzeniami oka. Dziecko do szpitala przywiozła karetka pogotowia z jednej z podgorzowskich miejscowości.

Jak ustalił portal gorzowianin.com 2-letnia dziewczynka była pod opieką rodziców, którzy według relacji lekarzy mieli być pod wpływem alkoholu i wzięli dziecko po północy na dwór, aby zobaczyć strzelające petardy i fajerwerki. W pewnym momencie koło dziewczynki wybuchła petarda, której odłamki poparzyły twarz i oko dziewczynki.

Dziecko przebywa obecnie na oddziale chirurgii dziecięcej w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie. 2-latka oprócz poparzonej prawej strony twarzy, ma poparzoną również źrenicę oka. Sprawa została zgłoszona na policję.

AKTUALIZACJA

Kiedy policjanci dowiedzieli się o sytuacji, przebadali po południu rodziców dziewczynki. Wówczas badanie wykazało, że matka 2-latki jest trzeźwa.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości