Co na Sylwestra w Gorzowie?

29 grudnia 2018, 17:00
fot. Dawid Nowakowski
Jak spędzić najważniejszą noc w roku? Wciąż wiele osób zastanawia się co robić na Sylwestra w Gorzowie. Dlatego też podpowiadamy jak pożegnać 2018 rok w naszym mieście.

Do Sylwestra zostały dwa dni i wiele osób wciąż nie wie jak spędzić tę najważniejszą noc w roku – wybrać się na bal, dyskotekę, domówkę, imprezę plenerową czy też zostać w domu przed telewizorem. A może powitać Nowy Rok w teatrze, filharmonii czy też w kinie. Podpowiadamy co dzieje się w wieczór sylwestrowy w Gorzowie.

Dla osób, które są zwolennikami zabawy pod chmurką, miasto Gorzów jak co roku oferuje imprezę na Bulwarze Zachodnim. Sylwester pod chmurką na Bulwarze Zachodnim rozpocznie się w poniedziałek 31 grudnia o godz. 22. Na początek mieszkańcy będą bawić się przy muzyce elektronicznej serwowanej przed dj’a. Natomiast o godz. 23 wystąpi gwiazda wieczoru, czyli zespół Lombard znany z takich przebojów jak „Przeżyj to sam” czy „Szklana pogoda”. Tuż po koncercie, punktualnie o północy rozpocznie się pokaz fajerwerków.

Natomiast jeżeli chodzi o gorzowskie dyskoteki, to Viva Disco zaprasza na sylwestrową zabawę do białego rana. Start imprezy o godz. 21, wstęp 50 zł. Z kolei klub Studio zaprasza na zabawę na dwóch salach muzycznych - klubowej i dance. Start o godz. 21, wstęp 40 zł.

W przypadku gorzowskich kin – kina Cinema 3D i kina Helios sylwestrowy wieczór można spędzić oglądając maratony filmowe. W kinie Cinema 3D obejrzeć będziemy mogli filmy takie jak Planeta Singli, Pech to nie grzech oraz Planeta Singli 2. Start o godz. 22. Bilety w cenie 40 zł. Natomiast w kinie Helios do wyboru będą dwa zestawy. Pierwszy pokaz filmów to Władca Paryża oraz Green Book, a drugi to Teraz albo nigdy oraz Pech to nie grzech. Każda osoba, która spędzi wieczór sylwestrowy w kinie wzniesie toast noworoczny lampką szampana. Start o godz. 21.45. Bilet normalny w cenie 65 zł i bilet ulgowy w cenie 55 zł.

Ankieta

Jak spędzisz sylwestrową noc?

  • Wybieram się na gorzowski bulwar11.94%
  • Idę na bal sylwestrowy4.19%
  • Spędzę go w kinie/teatrze/filharmonii1.52%
  • Zostaję w domu przed telewizorem46.35%
  • Idę na domówkę19.25%
  • Wyjeżdżam poza Gorzów10.52%
  • Nie wiem6.24%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 1122

Z kolei Teatr im. J. Ostery zaprasza na szaloną noc sylwestrową na bloku operacyjnym. - Sprawimy, że zapomnicie Państwo o chorobach, spojrzycie na służbę zdrowia z przymrużeniem oka i będziecie się świetnie bawić. Selekcja komediowych skeczów pełnych czarnego humoru przeplatana piosenkami. A po spektaklu zabawa przy muzyce na żywo, przepyszne potrawy, wspólny noworoczny toast - czytamy na stronie teatru. Start o godz. 20. Do wyboru mamy dwie opcje - spekltakl i lampkę szampana w cenie 100 zł od osoby lub spektakl i bal w cenie 230 zł od osoby.

W Filharmonii Gorzowskiej zaplanowano galę sylwestrową Trzech Tenorów - Rafała Bartmińskiego, Pawła Skałuby i Krzysztofa Marciniaka oraz filharmoników gorzowskich pod dyrekcją Jacka Kraszewskiego. Osoby, które wybiorą się do filharmonii usłyszą najsłynniejsze pieśni neapolitańskie i latynoamerykańskie oraz największe szlagiery Jana Kiepury. Nie zabraknie też przebojowej muzyki orkiestrowej. W programie przewidziano również bankiet i toast noworoczny. Start o godz. 20, bilety w cenie 200 zł od osoby.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości