Wszystko się działo w piątkowy wieczór 21 grudnia, kiedy na Kwadracie odbywała się miejska wigilia. Około godz. 18.30 kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Krzywoustego i Dąbrowskiego w kierunku Kwadratu.
- Kiedy 40-letnia kobieta znajdowała się już na pasach, została potrącona przez 20-letniego kierowcę samochodu osobowego marki citroen, który skręcał w prawo z ul. Dąbrowskiego w ul. Krzywoustego – opowiada Marek Waraksa, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
Poszkodowana kobieta została zabrana przez załogę pogotowia do gorzowskiego szpitala. Ma złamaną nogę. Natomiast 20-letni kierowca citroena straci prawo jazdy i za spowodowanie wypadku odpowie przed sądem.
|
Piotr Gąsowski, Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska, Anna Modrzejewska
28 lutego 2026
kup bilet |
|
|
Anna Wyszkoni - koncert "30 lat"
1 marca 2026
kup bilet |
|
Royal National Ballet of Georgia Potskhishv
16 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Polska Noc Kabaretowa 2026 - Siedmiu wspaniałych
22 maja 2026
kup bilet |