Wiadomości

Deptak na Hawelańskiej do remontu [zdjęcia]

19 grudnia 2018, 15:00, ak
W budżecie Gorzowa na 2019 rok znalazła się modernizacja deptaku przy ul. Hawelańskiej wraz z ulicą Hawelańską i Wełniany Rynek. Oznacza to, że wymiany doczekają się zniszczone płytki.

Podczas środowej sesji Rady Miasta gorzowscy radni przyjmą budżet na 2019 rok. Wśród 115 pozycji na liście inwestycji znalazło się takie zadanie jak „Modernizacja deptaku przy ul. Hawelańskiej wraz z ulicą Hawelańską i Wełniany Rynek”. Miasto zapisało na ten cel w budżecie na 2019 rok 1 mln zł. Jednak póki co, nie są to prace budowlane, ale wykonanie dokumentacji projektowej.

- Obecna nawierzchnia na deptaku przy ul. Hawelańskiej jest w dramatycznym stanie. Chcemy ten fragment miasta ucywilizować, bo od wielu lat nic nie zostało tam zrobione. Płytki są popękane, nierówne, że można sobie nogi połamać. W ramach inwestycji będziemy chcieli wymienić płytki na deptaku oraz w ciągu ul. Wełniany Rynek i Hawelańskiej – tłumaczy Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Kiedy miasto będzie miało gotową dokumentację projektową, będzie mogło ogłosić przetarg na modernizację deptaku i wyłonić wykonawcę robót.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Deptak przy ul. Hawelańskiej

1/5 Deptak przy ul. Hawelańskiej

2/5 Deptak przy ul. Hawelańskiej

2/5 Deptak przy ul. Hawelańskiej

3/5 Deptak przy ul. Hawelańskiej

3/5 Deptak przy ul. Hawelańskiej

4/5 Deptak przy ul. Hawelańskiej

4/5 Deptak przy ul. Hawelańskiej

5/5 Deptak przy ul. Hawelańskiej

5/5 Deptak przy ul. Hawelańskiej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości