Wiadomości

Chciał podpalić sąsiadowi mieszkanie

18 grudnia 2018, 21:19, ak
fot. archiwum
Do nietypowego zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór przy ul. Asnyka w Gorzowie. Pijany mężczyzna zapukał do sąsiada i siłą wyrzucił go z mieszkania, grożąc że je podpali. Ostatecznie mężczyzna podpalił sobie spodnie.

Informację o akcji straży pożarnej przy ul. Asnyka otrzymaliśmy od naszej czytelniczki pod numerem telefonu 45 00 66 400. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

- Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej przed godz. 21 otrzymał zgłoszenie o tym, że mężczyzna chce podpalić sąsiadowi mieszkanie. Mężczyzna zapukał do drzwi sąsiada, kiedy ten wyszedł uderzył go pięścią w twarz i wypchnął go na klatkę schodową. Następnie mężczyzna zamknął się w mieszkaniu i zaczął grozić, że je podpali. Ostatecznie mężczyzna podpalił sobie spodnie. Kiedy zaczęło go to parzyć, ugasił ogień i otworzył mieszkanie – opowiada portalowi gorzowianin.com Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Jak się okazało, mężczyzna był kompletnie pijany. Został zatrzymany przez policjantów i wyprowadzony z mieszkania w kajdankach. Nie potrzebował pomocy medycznej.

 

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości