Rodzina szuka świadków tragicznego wypadku

15 grudnia 2018, 21:48
fot. OSP Stare Polichno
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środowy wieczór 12 grudnia koło Starego Polichna. W wypadku uczestniczyły dwa volkswageny – lupo i golf. Kobieta kierująca lupo w stanie krytycznym została zabrana do gorzowskiego szpitala, gdzie walczy o życie. Rodzina 25-letniej Natalii szuka świadków wypadku.

W środowy wieczór 12 grudnia przed godz. 19 w okolicach Starego Polichna na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 158 i drogi wojewódzkiej nr 159 doszło do tragicznego wypadku, w którym udział brały dwa volkswageny - lupo i golf.

Według wstępnych ustaleń policji, 25-letnia Natalia kierująca volkswagenem lupo miała wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony Gorzowa wymusić pierwszeństwo przejazdu, przez co doprowadziła do zderzenia z kierowcą volkswagena golfa, który jechał od strony Lipek Wielkich w kierunku Skwierzyny.

Siła uderzenia był ogromna, bo przody samochodów zostały zmiażdżone, a jeden z volkswagenów zatrzymał się na skarpie na skraju lasu. Aby uwolnić kobietę z auta, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. 25-letnia Natalia w stanie krytycznym trafiła do gorzowskiego szpitala, gdzie przeszła operację. Niestety jej stan jest wciąż krytyczny.

Do portalu gorzowianin.com zwróciła się rodzina 25-letniej Natalii, która poszukuje świadków tego tragicznego wypadku. - Szukamy osób, które były świadkami wypadku lub jechały tą drogą bezpośrednio przed zdarzeniem, albo tuż po nim. Dla nas jest to bardzo ważne. Dlatego też proszę o kontakt wszystkie osoby, które mogą przekazać nam jakiekolwiek informacje na ten temat. Proszę o kontakt ze mną pod numerem telefonu 531 211 090 - apeluje Dawid, brat Natalii.

Natomiast kierowca volkswagena golfa doznał obrażeń głowy, ponieważ nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa i uderzył głową w przednią szybę - miejscu pasów miał włożone zaślepki. Obrażenia jakich doznał, nie zagrażają jego życiu.

Fotoreportaż


1/6 Wypadek koło Starego Polichna

1/6 Wypadek koło Starego Polichna

2/6 Wypadek koło Starego Polichna

2/6 Wypadek koło Starego Polichna

3/6 Wypadek koło Starego Polichna

3/6 Wypadek koło Starego Polichna

4/6 Wypadek koło Starego Polichna

4/6 Wypadek koło Starego Polichna

5/6 Wypadek koło Starego Polichna

5/6 Wypadek koło Starego Polichna

6/6 Wypadek koło Starego Polichna

6/6 Wypadek koło Starego Polichna

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości