Wiadomości

Makabryczny wypadek pod Gorzowem [zdjęcia]

12 grudnia 2018, 12:23, ak
W środowe południe na drodze z Wawrowa do Janczewa doszło do dramatycznego wypadku. Kierowca osobowego mercedesa uderzył w drzewo, następnie auto odbiło się od drzewa i całkowicie zmiażdżone zatrzymało się na polu.

Informację i zdjęcia z miejsca wypadku otrzymaliśmy od czytelników pod numerem 45 00 66 400 oraz na facebookowym profilu gorzowianin.com. Do wypadku doszło około godz. 12 na drodze wojewódzkiej nr 158 pomiędzy miejscowością Wawrów i Janczewo. Na miejsce została wezwana policja, pogotowie i straż pożarna.

- Kierowca samochodu osobowego marki mercedes uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia mężczyzna kierujący autem został zakleszczony w pojeździe. Do jego uwolnienia potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Mężczyzna jest nieprzytomny – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

AKTUALIZACJA

Według ustaleń policji, kierowca osobowego mercedesa jechał od strony Janczewa w kierunku Wawrowa. Pomoc wezwali świadkowie zdarzenia, którzy jechali tuż za mercedesem.

- Jak zeznali świadkowie, 35-letni kierowca mercedesa w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była ogromna, ponieważ samochód został całkowicie skasowany. Mężczyzna może mówić o ogromnym szczęściu, że przeżył. Został zabrany do gorzowskiego szpitala. Obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu - komentuje Marek Waraksa, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Kierowca mercedesa uderzył w drzewo

1/4 Kierowca mercedesa uderzył w drzewo

2/4 Kierowca mercedesa uderzył w drzewo

2/4 Kierowca mercedesa uderzył w drzewo

3/4 Kierowca mercedesa uderzył w drzewo

3/4 Kierowca mercedesa uderzył w drzewo

4/4 Kierowca mercedesa uderzył w drzewo

4/4 Kierowca mercedesa uderzył w drzewo

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości