Wiadomości

Tlenek węgla w mieszkaniu na Staszica

7 grudnia 2018, 22:50, red
fot. czytelniczka Anna
W piątkowy wieczór jedna osoba podtruła się tlenkiem węgla w bloku przy ul. Kołłątaja na osiedlu Staszica w Gorzowie. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowia gazowe.

Informację o zdarzeniu w bloku przy ul. Kołłątaja otrzymaliśmy po godz. 20 od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. - W jednym z mieszkań na 4 piętrze ulatnia się gaz - napisała do nas w piątkowy wieczór czytelniczka Anna.

Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia, policja i pogotowie gazowe. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, strażacy dokonali pomiaru. Okazało się, że w mieszkaniu nie ulatnia się gaz, a tlenek węgla.

- Tlenek węgla ulatniał się w łazience, gdzie działała wadliwa terma gazowa. Kobieta przebywająca w mieszkaniu podtruła się tlenkiem węgla, została zabrana do szpitala przez karetkę pogotowia – komentuje dyżurny WSKR.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości