Wiadomości

Kierująca audi uderzyła w pojazd służby drogowej [zdjęcia]

1 grudnia 2018, 11:47, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na węźle Gorzów Północ. Kierująca audi wpadła w poślizg i uderzyła w pojazd służby drogowej zabezpieczającej wcześniejszy wypadek na drodze S3. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Od godzin nocnych sytuacja na drogach w mieście oraz na „starej trójce” i drodze ekspresowej S3 jest trudna. Wszystko przez marznące opady deszczu, które powodują gołoledź.

Około godz. 10 na węźle Gorzów Północ (przy ul. Szczecińskiej) doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca BMW, który jechał od strony Szczecina w kierunku Skwierzyny wpadł w poślizg na śliskiej nawierzchni i uderzył w barierki energochłonne. Na miejsce przyjechała policja oraz służba zabezpieczająca drogę S3.

Po kilkudziesięciu minutach w pojazd zabezpieczenia ekspresówki uderzyła kobieta kierująca audi. - Za kierownicą audi siedziała 18-letnia kobieta, która nie dostosowała prędkości do śliskiej nawierzchni, wpadła w poślizg i uderzyła w pojazd zabezpieczający wcześniejsze zdarzenia drogowe. Na szczęście nikomu w tym zdarzeniu nic się nie stało. Ruch odbywa się prawym pasem – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Wypadek na węźle Gorzów Północ

1/4 Wypadek na węźle Gorzów Północ

2/4 Wypadek na węźle Gorzów Północ

2/4 Wypadek na węźle Gorzów Północ

3/4 Wypadek na węźle Gorzów Północ

3/4 Wypadek na węźle Gorzów Północ

4/4 Wypadek na węźle Gorzów Północ

4/4 Wypadek na węźle Gorzów Północ

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości