Wiadomości

Małgorzata Domagała nowym wiceprezydentem

23 listopada 2018, 12:13, red
Jeszcze kilka dni temu była starostą powiatu gorzowskiego, a teraz w gorzowskim magistracie pełnić będzie funkcję wiceprezydenta ds. społecznych. Nowego zastępcę Jacek Wójcicki zaprezentował na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Małgorzata Domagała jest ekonomistą, doświadczonym pracownikiem sektora administracji publicznej i samorządowej. Zajmowała się pozyskiwaniem funduszy europejskich. Była dyrektorem Biura Zarządzania Funduszami Europejskimi w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim. Była też szefem biura Zachodniej Izby Gospodarczej. Pracowała w Wyższej Szkole Biznesu.

Zajmowała się zagadnieniami społecznymi. Była kierownikiem Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie. W subregionie gorzowskim doprowadziła do podpisania umów partnerskich, powołujących klaster Centów Integracji Społecznej i Klubów Integracji Społecznej.

W minionej kadencji samorządowej była starostą gorzowskim. Doprowadziła do spłaty wielomilionowego zadłużenia wobec pracowników szpitala w Kostrzynie. Przyczyniła się do powstania Zakładu Aktywności Zawodowej w Kamieniu Wielkim.

Małgorzata Domagała na stanowisku zastępcy prezydenta Gorzowa do spraw społecznych zastąpiła Radosława Sujaka. Swoją pracę rozpocznie w poniedziałek 3 grudnia.

 

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości