Wiadomości

Podpalacz na Górczynie

19 listopada 2018, 20:29, red
fot. czytelnicy
W poniedziałkowe popołudnie na osiedlu Górczyn w Gorzowie, nieznany sprawca podpalał śmietniki jeden za drugim. Łącznie, w ciągu kilkudziesięciu minut spłonęły cztery altany śmietnikowe.

Informację o pożarze dwóch altan śmietnikowych na osiedlu Górczyn otrzymaliśmy od czytelników na naszym facebookowym profilu gorzowianin.com. W poniedziałek około godz. 17 doszło do podpalenia śmietnika przy ul. Paderewskiego. Kiedy na miejsce przyjechał pierwszy zastęp straży pożarnej i strażacy przystąpili do gaszenia śmietników, okazało się że kilkadziesiąt metrów dalej pali się kolejna altana śmietnikowa.

Jednak na pożarze dwóch wiat się nie skończyło. Osoba, która podpaliła śmietniki przy ul. Paderewskiego, podłożyła również ogień w altanach śmietnikowych przy ul. Narutowicza i Legionów Polskich.

- Łącznie w ciągu kilkudziesięciu minut zostały podpalone 4 altany śmietnikowe na osiedlu Górczyn. Dwie przy ul. Paderewskiego i po jednej przy ul Narutowicza i Legionów Polskich. Osoba, która to zrobiła wykazała się skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością, ponieważ ogień mógł przenieść się na inne obiekty znajdujące się w pobliżu – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości