Kobiety za kierownicą i na kalendarzu

15 listopada 2018, 13:37, mk
Kobiety też mogą być na kalendarzach. I to ubrane! W stroje firmowe Miejskiego Zakładu Komunikacji. Gorzowska spółka wydała właśnie kalendarz na rok 2019. Prezentują się w nim panie pracujące na co dzień za kierownicą autobusów.

Kalendarz na 2019 rok trafił do sprzedaży 14 listopada. Są w nim - jak to przystało na firmę przewozową – autobusy, ale stanowią one jedynie tło. Na pierwszym planie znajdują się panie, które codziennie możemy spotkać za kierownicą tych pojazdów.

Miejski Zakład Komunikacji ma się czym pochwalić. - Wydanie kalendarza miało na celu budowanie pozytywnego wizerunku spółki oraz promowanie wśród mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego zawodu kierowcy autobusu, jak i samej komunikacji miejskiej – tłumaczy Marcin Pejski, rzecznik prasowy spółki. MZK chce też pokazać, że prowadzenie autobusu komunikacji miejskiej nie jest niczym trudnym i jak najbardziej zawód ten jest również odpowiedni dla kobiet.

Kalendarz można zakupić w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Drzymały 10 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 lub w Dziale Dyspozycji Przewozów przy ul. Kostrzyńskiej 46 (pok. 4) od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 –15.00. Kosztuje on 23 złote.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości