Wiadomości

Kobiety za kierownicą i na kalendarzu

15 listopada 2018, 13:37, mk
Kobiety też mogą być na kalendarzach. I to ubrane! W stroje firmowe Miejskiego Zakładu Komunikacji. Gorzowska spółka wydała właśnie kalendarz na rok 2019. Prezentują się w nim panie pracujące na co dzień za kierownicą autobusów.

Kalendarz na 2019 rok trafił do sprzedaży 14 listopada. Są w nim - jak to przystało na firmę przewozową – autobusy, ale stanowią one jedynie tło. Na pierwszym planie znajdują się panie, które codziennie możemy spotkać za kierownicą tych pojazdów.

Miejski Zakład Komunikacji ma się czym pochwalić. - Wydanie kalendarza miało na celu budowanie pozytywnego wizerunku spółki oraz promowanie wśród mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego zawodu kierowcy autobusu, jak i samej komunikacji miejskiej – tłumaczy Marcin Pejski, rzecznik prasowy spółki. MZK chce też pokazać, że prowadzenie autobusu komunikacji miejskiej nie jest niczym trudnym i jak najbardziej zawód ten jest również odpowiedni dla kobiet.

Kalendarz można zakupić w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Drzymały 10 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 lub w Dziale Dyspozycji Przewozów przy ul. Kostrzyńskiej 46 (pok. 4) od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 –15.00. Kosztuje on 23 złote.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości