Potrącenie kobiety na pasach

13 listopada 2018, 11:51, red
fot. czytelnik Kamil
We wtorkowe przedpołudnie na przejściu dla pieszych przy ul. Śląskiej w Gorzowie doszło do potrącenia pieszej. Ranna kobieta została zabrana do szpitala.

Informację oraz zdjęcie z miejsca zdarzenia dostaliśmy od czytelnika Kamila na facebookowym profilu gorzowianin.com. We wtorek 13 listopada około godz. 11.20 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Śląskiej w rejonie stadionu żużlowego doszło do potrącenia pieszej.

Kiedy 52-letnia kobieta przechodziła przez pasy została potrącona przez kierowcę renault megane, który jechał ul. Śląską w kierunku stadionu. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia i policja, która ustala dokładne okoliczności wypadku.

- 82-letni kierowca renault megane potrącił pieszą, kiedy ta praktycznie schodziła już z pasów. Nie wiadomo dlaczego mężczyzna potrącił kobietę. Policjanci zatrzymali 82-latkowi prawo jazdy, a sprawa trafi do sądu. Ponadto zostanie sprawdzona sprawność psychofizyczna mężczyzny i to czy nadal może prowadzić pojazdy ze względu na swój wiek – komentuje Marek Waraksa, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kobieta doznała obrażeń głowy, została zabrana do gorzowskiego szpitala.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości