Wiadomości

Prezydent Duda nie dotarł do Gorzowa

11 listopada 2018, 20:30, red
W niedzielny wieczór na placu cyrkowym w parku Słowiańskim miało odbyć się śpiewanie pieśni patriotycznych przy ognisku wspólnie z prezydentem RP Andrzejem Dudą. Ostatecznie impreza została odwołana, a prezydent nie dotarł do Gorzowa z uwagi na złe warunki atmosferyczne.

W niedzielę 11 listopada na placu cyrkowym w parku Słowiańskim w Gorzowie zaplanowano obchody z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości z udziałem prezydenta RP Andrzeja Dudy. Na środku placu miało zostać przygotowane ognisko przez harcerzy. Natomiast o godz. 20.30 prezydent Duda wraz z mieszkańcami Gorzowa miał śpiewać pieśni patriotyczne przy akompaniamencie Orkiestry Dętej OSP Siedlice.

Ostatecznie wizyta została odwołana, a prezydent Duda nie dotarł do Gorzowa. - Uroczystości związane z wizytą prezydenta RP zostały odwołane ze względu na złe warunki atmosferyczne. Samolot z prezydentem Dudą na pokładzie nie mógł wylądować na lotnisku w Babimoście oraz w Poznaniu z uwagi na zbyt gęstą mgłę – tłumaczy Waldemar Gredka z Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Ostatecznie impreza, która miała trwać godz. 21.30 w parku Słowiańskim została odwołana. Jednak mieszkańcy Gorzowa zostali w parku i w spólnie przy ognisku śpiewali pieśni patriotyczne.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości