Wiadomości

Po pijaku wybił młotkiem szybę w autobusie [zdjęcia]

5 listopada 2018, 09:39, ak
W sobotni wieczór mężczyzna wybił szybę w autobusie linii 103 w Gorzowie. Do wybicia szyby w pojeździe posłużył młotek bezpieczeństwa. Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany i miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Został zatrzymany przez policję.

Wszystko działo się w sobotni wieczór 3 listopada około godz. 22.30 na gorzowskim Zakanalu. W autobusie linii 103, który jechał z ul. Strażackiej w kierunku przystanku Słowiańska-Tesco doszło do zdarzenia.

Kiedy autobus znajdował się w rejonie ul. Grobla, mężczyzna podróżujący autobusem wziął młotek bezpieczeństwa i wybił w nim boczną szybę. Następnie wysiadł z pojazdu i zaczął iść w kierunku centrum. Na miejsce przyjechali policjanci i po krótkim sprawdzeniu terenu, zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za wybicie szyby.

- Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie wykazało, że miał w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu. Policjantom tłumaczył, że wybił szybę dla zabawy – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci czekają na oszacowanie strat przez Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie - od tego zależy jakie mężczyzna usłyszy zarzuty. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Wybita szyba w autobusie MZK

1/4 Wybita szyba w autobusie MZK

2/4 Wybita szyba w autobusie MZK

2/4 Wybita szyba w autobusie MZK

3/4 Wybita szyba w autobusie MZK

3/4 Wybita szyba w autobusie MZK

4/4 Wybita szyba w autobusie MZK

4/4 Wybita szyba w autobusie MZK

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości